Yaşam

Kim Milyoner Olmak İster’de 1 Milyon Soru Açmanın Eşiğindeki İsviçreli Yarışmacı Geceyi İşaretliyor

ATV ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster? dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Her bölümünün yakından takip edildiği ve ekran izleyicilerinin genel kültür bilgilerini test etme fırsatı bulduğu Milyoner’in dün akşam yayınlanan bölümünde Cafer Ali başarılı performansıyla geceye damgasını vurdu.

ATV’nin en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? her salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Kenan Işık’tan sonra birçok sunucu değiştiren Milyoner’i uzun bir süredir Kenan İmirzalıoğlu canlandırıyor. Sunumu ve yarışmacılarla iletişimi ile yeniden herkesin beğenisini kazanan İmirzalıoğlu’nun programa renk kattığı düşünülüyor.

Elbette yarışmaya katılan her isim farklı bir hikaye, farklı anılar bırakıyor. Bu isimlerden biri de dün gece yarışan Cafer Ali’ydi.

İsviçre’nin Bern kentinde dünyaya gelen Jafar Ali, ilk iki eşiği sorunsuz bir şekilde aşmış, sempatik tavrını başarısıyla harmanlamış ve izleyiciyi beyazperdeye toplamıştı.

100 bin TL’lik soruya ulaşırken hemen çift cevap jokerini kullanmak isteyen Cafer Ali, 200 bin TL’lik soruya ulaştı.

Sorular arasında sohbet ederken “400 bin TL’lik soruyu görmek istiyorum” diyen yarışmacı adım adım ilerlerken milyon dolarlık soruyu açması için kendisine sadece 2 soru kalmıştı.

200 bin TL değerindeki Kenan İmirzalıoğlu, “Hangisi deyim değildir?” Soruyu sorunca yarışmacının kafası karıştı.

Daha önce kullandığı jokerlerden pişman olduğunu belirten Cafer Ali, sorularla ilgili çıkarımlarda bulunmaya başladı.

Diğer seçenekleri kendi başına rasyonelleştirebileceğini belirten yarışmacı, üç seçeneğin birbirine benzediğini düşündüğünü ve sadece bir seçeneğin kendisine farklı geldiğini söyledi.

‘A-Eşekten düşen karpuza dönüş’ seçeneği için son kararının kendisi olduğunu belirten yarışmacının cevabı yanlış çıktı.

Soruya doğru cevabın “C- Işığı gören tavşana dönerek” olduğunu gören Cafer Ali, “En azından yeni bir deyim öğrendim” dedi.

Gece boyunca oldukça başarılı yarışan genç isim, yarışa 30 bin TL ile veda etti.

haber-konak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu