Haber

İmamoğlu: Verdiğimiz her sözü mutlaka yerine getireceğiz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da düzenlenen ‘Beşiktaş Yatırımları Tanıtım Töreni’nde açıklamalarda bulunuyor.

Kızıltoprak Vapuru’nun yeniden sefere başladığı etkinlikte konuşan İmamoğlu, tarihi Beşiktaş ve Kadıköy Vapur İskeleleri’ndeki İBB kütüphanesi ile Vapur Kafeleri’nin açılışı ve Beşiktaş Meydanı projelerinin tanıtıldığı etkinlikte şunları söyledi:

“Eskiden siyasette yetersiz sözler verenler oldu, çok sözler verenler oldu ama biz titiziz, her sözü 50 kez düşünür, 100 kez çalışır sonra söyleriz. Çünkü biz şuurluyuz. sorumluluğumuz, sözümüzü mutlaka yerine getireceğiz, bundan hiç şüpheniz olmasın.

İstanbul’u ayağa kaldıracağız, tarihin en büyük yatırımlarını yapacağız. İstanbul’un her semtine eşit davranarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz, Allah Şahittir, lider olduğumuz andan itibaren kimseyi ayırmadık. Eşit hizmet verdik. Bu ülkenin her belediye başkanı, kaymakamı, valisi bizimdir. Başlarını belaya sokan bir avuç insanı tüm hızıyla evlerine göndereceğiz.

Millet İttifakı bu seçimi bir gerçek kazanacak. Bu seçimde ‘kazandık’ demeyeceğiz. Bu seçim 86 milyonun kazanacağı bir seçimdir. İttifak değil, millet kazanacak. Sana söz veriyorum, partizan olan ruh ikizim de olsa seni öldürürüm. Partizanlık bu milleti bölen, ayrıştıran bir duygudur. Partiler araçtır, amaç değil.” (HABER MERKEZİ)

haber-sultandagi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu