Haber

Ece Üner’in yeni adresi belli oldu

Ünlü Ece Üner, ay başında yaptığı açıklamayla TV100’den ayrıldığını duyurdu.

İstifasını açıklayan Üner, açıklamasında şunları söyledi: “TV100 Ana Haber’den kendi isteğimle ayrıldım. Siz izleyicilerime çok teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıl boyunca bana verdikleri destek ve güven için TV100 yönetimine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Görüşmek üzere.”Şu ifadeleri kullandı:

Üner’in ekranlardaki yokluğu kısa sürdü.

Sözcü TV ile anlaşma imzalandı

Ünlü spiker TV ile anlaşma imzaladı.

Sözcü TV’nin X hesabından paylaşım, “Deneyimli sunucu, haber maratonunu Sözcü Televizyonu’nda sürdürecek. Gündemin en doğru haberlerini ve en sıcak manşetlerini ekranlara taşıyacak, interaktif içerikle ülkenin sorularına yanıt arayacak.”not kesildi.

Ünlü sunucu da Sözcü TV’den yaptığı paylaşımla anlaşmayı duyurdu.

Ece Üner kimdir?

Ece Üner, 21 Temmuz 1981’de İstanbul’da doğdu. Bir dönem CNN Türk’ün genel müdürlüğünü yapan Şanlıurfalı Dinç Üner ile Makedonya göçmeni Ayşe Meral Üner’in kızıdır.

Özel Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2003 yılında Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih Bölümü’nden mezun oldu. Paris Üniversitesi’nde Fransızca okudu ve Brüksel’de Avrupa Birliği okudu.

Diyalog, Duyuru ve Sunum Okulu’ndan birincilikle mezun oldu. Medya Ekonomisi, Dünya Medyası, Medya Tarihi ve Küresel Bağlantı konularında makale ve tezleri bulunmaktadır.

2013 yılında meslektaşı Deniz Bayramoğlu ile evlendi. 12 yıldır atletizmle uğraşan Üner’in 1500, 3 bin ve 5 bin metrede İstanbul ve Türkiye’de dereceleri bulunuyor.

TV100’den ayrılan Üner, geçtiğimiz günlerde Show TV’nin akşam programının sunuculuğunu yapıyordu.

kadinhani-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu