Haber

Aslı Zen, Selen Görgüzel’i eleştirdi

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’dan boşandıktan sonra sahne çalışmalarına ağırlık veren Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde Kayahan’ın “Seni Versinler Ellere” şarkısını canlı seslendirerek eleştirilerin hedefi olmuştu. Görgüzel’in performansı sosyal medyada hiç beğenilmedi.

Birçok ünlü ismin amacı olan Görgüzel’e bir eleştiri de Aslı Zen’den geldi. Bir partide teşhir edilen Aslı Zen, Selen Görgüzel’e öyle sözler söyledi ki adeta patladı.

‘Sinirlerim bozuluyor’

Görgüzel’in şarkı söylememesi gerektiğini söyleyen Zen , ”Sinirlerim bozuluyor. Neyse parayı verelim de bu kız söylemesin. Güzel bir kızın kendi sesiyle giyinmesine ve şarkı söylemesine izin verin. Çalışacak mı? Selen Görgüzel bana bir trilyon verse ben ona şarkı vermem. Talep de geldi…”

“Her püsküllü giyen şarkı söylemesin”

Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör çok yakın arkadaşımdır. Bu yüzden Hamdi Alkan’ın tarafında ne olduğunu biliyorum. Selen’in şarkı söylediğini öğrenince bir baktım ama herkese şarkı söyleme, şarkı söyletme. Her püsküllü giyenin şarkı söylemesine izin vermeyin. Kayahan’ın söylediği şarkı… Bazen ben bile sesime güvenmeye cesaret edemiyorum. Bu adamın çok işi var, pişman olmayalım. Yol yakınken bu tarafa dönün.”

aydincikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu