Teknoloji

Annapurna Interactive 24 Bit Oyunları Satın Aldı

 
Annapurna Interactive, Güney Afrika merkezli stüdyo 24 Bit Games’i satın aldığını duyurdu. Bu atılım, Annapurna Interactive tarafından yapılan ilk satın almadır.
 
Bu satın alma, 24 Bit Games’in kullanıcı tabanı ve gelecekteki yeni projeleri için geliştirme grubunu ve özel teknoloji araç setlerini büyütmesine olanak tanıyacak. Aynı zamanda mevcut çalışanlar ve liderler de işlerini normal şekilde yapmaya devam edecekler.
 
Bu kapsamda yeni projeler desteklenecek
 
 
 
Annapurna Interactive ve 24 Bit Games birlikte Güney Afrika oyun geliştirme endüstrisini geliştirmeye ve desteklemeye devam edecek. 24 Bit Games’in projeleri konsol, PC, taşınabilir ve sanal gerçeklik gibi platformlara gelmeye hazırlanıyor. Burada, bağımsız stüdyolar ve AAA stüdyoları için bağlantı noktalarından ortak geliştirmeye ve araç üretimine kadar çok çeşitli içerik var. Resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.
 
Annapurna Interactive eş lideri Deborah Mars, satın almayla ilgili bir basın açıklamasında “Annapurna uzun yıllardır 24 Bit ile çalışıyor ve sadece onların çalışmalarına değil aynı zamanda ekip üyelerine de değer veriyoruz” dedi. “Bunu bir sonraki seviyeye taşıyarak her şeyin mümkün olduğunu düşünüyoruz.”

kofcaz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu