Yaşam

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Türkan ve Somer’in İlişkisi Yeniden Başlıyor!

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Üç Kızkardeş 46. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Türkan, evine yapılan saldırıda çaresiz kalır. Cesaretini toplar ve halkın karşısına çıkar ve yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatır. Somer, Türkan’ı yemeğe çıkarır ve ortadaki bütün buzlar erir. Derya ve Mustafa gizlice evleniyor. Gerçeği bilen Dönen, ailesine karşı zor durumda. Nesrin’in gösterdiği fotoğrafların ardından Türkan, Somer’e güvenmedi ve boşanma kararı aldı. Üç Kız Kardeş 47. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Türkan ve Somer’in ortası yeniden açılıyor.

Türkan ve Somer Arasındaki Orta Yeniden Açılıyor!

Türkan ve Somer’in ipleri yeniden kopar. Rüçhan her şeye rağmen Türkan’ın yanında olacağını söyler. Nesrin ise kızının hamile formda tek başına yaşam mücadelesi vermesine üzülür. Öte yandan Derya ve Dönüş’ün ortası açılıyor.

ÜÇ KARDEŞ 46. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Evinin taşlanmasıyla sarsılan Türkan, tüm cesaretini toplar ve dışarı çıkar. Yerliler Türkan’ı bilseler de herkes onları doldurmaya gelmiştir. Türkan tek başına verdiği emeği gözyaşları içinde anlatırken mahalleli utançtan yere yıkılır. Türkan’ı kim haklı bulursa saldırganın üzerine yürüyor.

Somer, Türkan’ın saldırıya uğradığını öğrenir. Hızla yanına gider ve artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı evine alır. Türkan yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer sevdiği kadına yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, bebeklerinin gelişini kutlamak için Türkan’la yemeğe çıkıyor. Türkan’ın büyüleyici sesinden müzik dinlemek isteyen Somer aşıktır. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk her ikisi için de en hoş ve vazgeçilmez duygudur.

Derya ve Mustafa gizlice evleniyor. Bu sırrı bilen Dönüş’ün bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı sözler artıyor.

Nesrin, Somer’le yüzleşir ve ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İkili dinlenme. Somer, Nesrin’i uyarır ve bu tavrını sürdürürse ne Türkan’a ne de torununa göstermeyeceğini söyler.

Somer ve Nesrin arasındaki gerilim yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin ortasında sıkışıp kalır. Türkan, Somer’in gelişiyle aşk rüzgarına kapılmış ve geçmişin kötü anılarını bir nebze de olsa unutmuş gibi görünse de Nezahat’in öğrendiği bir bilgi olayların gidişatını değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına giderek saldırı sırasında çekilen fotoğrafları gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan inancını kaybeder ve boşanma kararı alır.

Three Sisters 46. Bölüm 2. Önizleme Canlı! Nesrin, Somer’le Dinleniyor!

guneysuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu