Haber

Tepebaşı’ndan TBMM’ye ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, deprem bölgesini güçlendirmeye giden heyet ve Belediye Meclisi kursiyerleriyle birlikte TBMM’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, belediye binalarında depremden etkilenen vatandaşlar için kıyafet diken Tepebaşı Arama Kurtarma (TAK) Timi, aşevi grubu, gönüllüler ve kursiyerlerle birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni (TBMM) ziyaret etti. Başkan Ataç’a ziyarette CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Işık Süllü eşlik etti.

TBMM ziyareti çerçevesinde önce CHP Küme Toplantısını takip eden heyet, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile makamında görüşmeye geldi. Toplantıda Önder Ataç, Tepebaşı Belediyesi olarak deprem bölgesinde yürütülen çalışmalara ilişkin sunum yaptı. Kılıçdaroğlu, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve ekibine deprem bölgesinde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Grup başkan yardımcılarından Tepebaşı’na teşekkürler.

Heyet daha sonra CHP Küme Başkan Yardımcıları Özgür Özel ve Engin Altay ile görüşmeye geldi. Kümelenme Başkan Yardımcısı Özgür Özel, Gaziantep İslahiye ziyareti sırasında Tepebaşı Belediyesi’nin kurduğu aşevini ziyaret ettiğini belirterek, “Deprem bölgesine en hızlı ulaşanlardan biri Tepebaşı Belediyesi oldu. İslahiye’de hemen ikinci gün sıcak yemek dağıtımına başladınız. Felaket günü. Çabalarınız için hepinize teşekkür ederim.”

Önder Ataç, Ankara ziyaretinde CHP Küme Başkan Yardımcıları Özgür Özel, Engin Altay, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Parıltı Süllü, katılımcılarla Meclis’te hatıra fotoğrafı çektirdi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu