Haber

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin seçim beyannamesini açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı başladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğraflarının ve Türk bayraklarının sergilendiği salonda AK Parti ve Türkiye Yüzyılı logoları göze çarpıyor. Salonda “Aslında AK Parti”, “Türk Asrı için doğru adımlara devam”, “Türk Asrı için şimdi şimdi”, “Doğru zaman doğru adamdır”, “Doğru adamdır” yazılı afişler asıldı. lider masa başında değil, işte belirlenir”.

“14 MAYIS’TA ‘SÖZÜNÜZ MİLLETİNİZDİR’ DİYECEĞİZ”

Eşi Emine Erdoğan ve salondakileri selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İlhamını bu topraklarda güzel olan her şeyden alan yol arkadaşlarımla ve sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Allah’ın izniyle yeniden 14 Mayıs arifesinde. 1950’nin inanç ve iradesiyle, ‘Söz yeter.’Karar milletindir’ demek için bir aradayız.Bizim yeter dememiz Kemal Bey’in yeter demesi gibi değil.’ terimleri kullandı.

“COUPERLER BU YANGINI KENDİ YÜKLERİYLE SÖNDÜRMEYİ BAŞARILI OLMADI”

AK Parti, 21 yıldır bu kutlu mirasın temsilcisi olarak milletimizle omuz omuza tarihi bir demokrasi ve kalkınma gayreti yürütmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana girdiğimiz her seçimi bu meşakkatli mücadelenin yeni bir adımı, yeni bir aşaması olarak yaşadık.”

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu