Ekonomi

RAMS Türkiye’den 2 yılda 2 milyon metrekare

35 yıllık tecrübesi, Almanya, Tayland, Dubai (BAE), Rusya, Türkiye ve Kazakistan’ın da aralarında bulunduğu 6 farklı ülkede 11 şehirde faaliyetleri ve 25 bini aşkın çalışanı ile 8 segmentte faaliyet gösteren RAMS Global, Türkiye operasyonlarına devam ediyor. son hızla.

Grubun amiral gemisi olan gayrimenkul sektöründe 6 ülkede 11 farklı şehirde 92. projesini tamamlamıştır. RAM’ler Küresel başta inşaat olmak üzere faaliyet alanlarındaki yeni gelişmeleri paylaştı. İnşaat branşında 4 milyon metrekarelik inşaatın tamamlanması RAM’ler Küresel‘ 2 milyon metrekare inşaatı devam ediyor.

Basın toplantısında konuşan Devran Bülbül, RAMS Global Yönlendirme Komitesi Lideri, görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Bu topraklarda doğup, Türki Cumhuriyetler’de (özellikle Kazakistan’da) büyümüş, bilgi birikimi, tecrübesi ve sermayesiyle Türkiye’ye değer katmak ve ‘can damarı’ olmak için kolları sıvamış bir kurumuz. her ihtiyaç alanı için.

Hayatın her alanında insanlarla birlikte olmak temel stratejimizdir. Önce konut dedik… Sonra o evleri yuvaya çevirdik. Bugün RAMS konutlarında 20 binden fazla kişi yaşıyor. Evde buluşan aile bireylerinin hayatlarına değer katmak için GAIN ile medya-eğlence sektörüne girdik. Kazakistan’daki restoranlarımızın yanı sıra Türkiye’de de bu alandaki yatırımlarımıza devam ediyoruz. Paylaşımlı ofis şube yatırımlarımız var. Turizm ve madencilik sektörü de diğer öncelikli alanlarımız. Her şeyden önce ‘Önce sağlık’ diyerek yola çıktık… Sağlık sektörüne değer katacak yatırımlar yaptık. Bugün olduğu gibi önümüzdeki dönemde de bu topraklara değer katmak için var gücümüzle çalışacağız.”  

  Rekor teslimat, inşaatta rekor satış

RAM’ler Küresel‘ın İstanbul Ümraniye’deki ilk projesi Quattro İstanbul İstanbul’da 8 ayda hayata başlayan küme, 210 dairenin satışını 59 gün gibi rekor sürede tamamladı. BigChefs ve Migros markaları da projede yerini aldı. Eylül 2022’de temel atma töreni yapıldı. koç bahçesi  Bahçelievlerİstanbul’da 24 ay olarak planlanan teslim süresi erken tamamlanacak ve 14 ayda İstanbul severlerle buluşacak.

Mart ayında lanse edilen ve 2 etaptan oluşan RAMS İl Haliç Yüzde 87’si satıldı. Ödüllü mimarisiyle Maslak’ın Boğaz manzarasına açılan kapısı İstanbul’un Ötesinde RAMS Ortak çalışma ve kültür sanat alanları, 360 derecelik seyir terasları, seçkin dünya markaları, Michelin yıldızlı restoran, Boğaz ile bütünleşen sonsuzluk havuzu ve helikopter pisti gibi lüks tesislere sahip olacak. Daire sahiplerine ve bölgeye ayrıcalıklı fırsatlar sunan projede Stefona Ricci, Zilli, Birioni, Berluti, Frette ve D.ream cluster gibi dünyaca ünlü ve prestijli birçok marka yer alacak.

Son öğrenci: RAMS Denizkent Bayramoğlu

“İstanbul Kıyısında Bir Deniz Kenti” kurmak için hayata geçti RAMS Denizkent Bayramoğlu’nun en nadide konumunda 1.5 milyon metrekare alan üzerinde yer alıyor. 8 etap ve 4400 konuttan oluşan projede 5 blok ve ilk etapta çağdaş ve estetik tasarlanmış 425 konut bulunuyor.

dünya çapında projeler

Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Tayland, Dubai (BAE), Rusya ve Kazakistan’da da projeler geliştiren RAMS Global, buradaki çalışmalarıyla da öne çıkıyor. RAMS Global’in Almanya’daki projesi, Magdeburg’da 257 bin metrekare arsa üzerinde 440 bin metrekare karma kullanım alanına sahip. Tayland’da bulunan 1000 odadan oluşan 2 projeden biri eylül başı prestijiyle hizmete açılacak.

“Hayatın her alanında insana değer katmak için varız”

Hayatın her alanında insanların hayatına değer katmak için çalışan RAMS Global, mobilya, yeme-içme, medya-eğlence, paylaşımlı ofisler, turizm ve madencilik sektörlerinde yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kazakistan ve Türkiye’de paylaşımlı ofis ve yeme-içme sektörlerinde yatırımları bulunan RAMS Global’in turizm sektöründe Kazakistan’da 2, Tayland’da 2, İstanbul’da 1 ve Bodrum’da 2 olmak üzere toplam 7 otel projesi bulunuyor.

Madencilik sektörü, üretim maliyeti ve kurumun sağladığı istihdam dikkate alındığında öncelikli faaliyet alanlarından biridir. Öte yandan sağlık sektörüne değer katacak yatırımlar yapmak için kolları sıvayan Küme, Gaziantep Liv Hospital’ın yanı sıra biri anne-çocuk olmak üzere 2 hastane ile faaliyet gösteriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu