Yaşam

Miniklerden 100. yıl Cumhuriyet kutlaması

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında “100’üncü Yıl” kutlamalarına katıldı. “Yıl Cumhuriyet Kutlaması” programını düzenledi.

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Bilici, Okul Müdürü Oya Aslantaş, belediye birim yöneticileri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda okul müdürü Oya Aslantaş, günün anlam ve değerini belirten bir konuşma yaptı.

Programda öğrenciler, öğretmenlerinin yardımıyla hazırladıkları gösterileri sundular. Giydikleri kıyafetlerle renkli görüntüler oluşturan minik öğrenciler, yaptıkları gösterilerle izleyicilerden büyük alkış aldı.

Başkan Topaloğlu, programın ardından yaptığı açıklamada, Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne özel hazırlanan kutlama programında emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin öğretmenleri eşliğinde oldukça keyifli bir program hazırladıklarını dile getiren Topaloğlu, “Küçük çocukların Cumhuriyeti coşkuyla kutlaması büyük bir başarıdır. Öğretmenleri ve velileri tebrik ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.” söz konusu.

Program, Önder Topaloğlu’nun öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çekmesiyle sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu