Haber

İYİ Parti üyesi Koray Aydın, “5’ler Çetesi” ile görüştüğü iddialarına yanıt verdi

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün gece yarısı sosyal medya hesaplarından dikkat çeken bir tweet paylaştı. Halk arasında “Beşli Çete” olarak bilinen müteahhitlere atıfta bulunan Kılıçdaroğlu, “Önlerine 419 milyar dolarlık bir fatura çıkaracağını” söyledi. Kılıçdaroğlu’nun ortaya çıkmasının ardından çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın’ın “5’ler Çetesi” temsilcisiyle görüşmeye geldiği iddia edildi.

İYİ PARTİ AYDIN: BU İFTİRAYI YAYINLAYANLAR VE YAYINLAYANLAR HESAP VERECEK

İYİ Parti Siyasi İşler Lideri Koray Aydın, tezlerle ilgili yaptığı paylaşımda, “Karanlık çevrelerce basına ve sosyal medyaya iletilen ‘Beş Çete’ temsilcisiyle görüştüğüm iddialar, kendimi ve İYİ Parti’yi karalamak için gönderildi. Parti iftiradır ve gerçek dışıdır.İftirayı yayanların hesabı yargıda verilecektir.’Beşli Çete’ kavramını ilk ortaya atan İYİ Parti ve yiğit liderimiz Meral Akşener Hanım’dır. Türk kamuoyuna duyurduk, yağma ve yolsuzluk yapanlardan mutlaka hesap sorulacaktır” dedi.

“TÜRK MİLLETİNİN BİLİNCİNE SÖZ VERİYORUM”

Aydın, “Beş kişilik çete temsilcisiyle görüştüğüm korkakça iftiraların İYİ Parti’nin dayatmalara boyun eğmediği bir dönemde gündeme getirildiğini büyük Türk milletinin sarsılmaz vicdanına ve takdirine sunuyorum. cesurca dik bir duruş sergiledi ve kendi yolunu çizdi.”

haber-battalgazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu