İş

HONOR ve Gameloft, Katlanabilir Telefonlar Dünyasında Oyun Deneyimini İyileştirmek İçin Güçlerini Birleştiriyor

Asphalt 9: Legends, büyük ekran uyarlaması ve 120 FPS’de çalışan gelişmiş çözünürlüğüyle katlanabilir akıllı telefonlarda oyun tutkunlarıyla buluşuyor.

 

Küresel teknoloji markası HONOR, PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR modeliyle oyun deneyimini ikiye katlamak için uzman oyun geliştiricisi Gameloft ile dikkat çekici bir ortaklığa imza attı. Bu ortaklık sayesinde popüler oyun Asphalt 9: Legends’ın katlanabilir akıllı telefonlarda büyük ekranlara uyarlanan yeni versiyonu ve katlanabilir kategorisinde 120 FPS oyun deneyimi, dünya çapında ilk kez HONOR ile taşınabilir oyun severlerle buluşacak. Yeni geliştirilmiş oyun versiyonu ile PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR’nin benzersiz birleşimi, daha önce benzeri görülmemiş bir oyun deneyimi sunarken, bu ortaklık sayesinde katlanabilir ekosistemdeki yenilikçi çözümler bir adım daha ileriye taşınıyor.

 

Fei Fang, HONOR Artifact Grubu Lideri, “HONOR, gelişime olan inancı ve işbirlikleri aracılığıyla rekabet avantajını korumaya yönelik sürekli kararlılığı sayesinde katlanabilir ekosistemin değerli bir oyuncusu olarak kendini kanıtlamaya devam ediyor. PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2’deki oyun deneyimini optimize etmek için Gameloft ile en yeni iş birliğimiz RSR modeli HONOR cihazıdır “Kullanıcılarımız için en iyi katlanabilir kullanıcı deneyimini yaratma kararlılığımızın bir kanıtıdır. HONOR, katlanabilir cihazlara yönelik donanım ve yazılım entegrasyonunu geliştiren işbirliklerini sürdürerek tüketicilere en ileri teknolojiyi sunan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.” dedi.

 

Gameloft Küresel İş Geliştirme OEM Lider Yardımcısı Henry Pan “Geçmişteki örnekler, katlanabilir akıllı telefonlar için ince ve hafif bir tasarım arayışının çoğu zaman teknolojik performans ve grafik kapasitesinden ödün verilmesine yol açtığını gösteriyor. Bu, gelişmiş oyun deneyimleri yaratmanın önünde önemli bir engel oluşturuyor. HONOR ile olan işbirliğimiz, oyun geliştirme konusundaki uzmanlığımızı bir araya getiriyor. taşınabilir aletler.” “HONOR’un katlanabilir cihazlardaki yazılım ve donanımın kusursuz entegrasyonu konusundaki deneyimini birleştirerek, küresel oyuncular için Asphalt 9: Legends ile sektör lideri bir sürükleyicilik sunuyor.” söz konusu.

 

HONOR, PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR’deki oyun deneyimini optimize etmek için Gameloft ile ortaklık kurarak dünyada 120 FPS Asphalt 9: Legends oyununu katlanabilir bir akıllı telefona getiren ilk şirket oldu. 120 FPS ile mobil yarışçılar kendilerini Asphalt 9: Legends’ın en yeni Dragon Race ve Festive Sparks dönemlerine kaptırabilir, daha akıcı grafiklerden yararlanabilir ve kuzey ışıkları altında lüks arabalarla drift yapma hayallerini gerçeğe dönüştürebilir. 120 FPS, daha hızlı reaksiyon süreleri sağlayarak dünya çapındaki farklı şehirlerin sanal olarak yeniden oluşturulmuş sokaklarında akrobasi yapmak, hız sürüşlerinde ustalaşmak ve rakiplerini aşmak isteyen rekabetçi oyuncuları destekler.

 

HONOR ve Gameloft, gölgelendirici değiştirme teknolojisini kullanarak taşınabilir oyun sürecini yeniden yapılandırıyor. Fiziksel dokuları GPU tabanlı yapılandırma teknolojisiyle yeniden tasarlayan ve katlanabilir cihazların grafik yeteneklerini yapay zekayla entegre eden HONOR, oyunculara sürükleyici bir görsel ve işitsel deneyim sunuyor. Yeniden tasarlanan Asphalt 9: Legends, ultra geniş katlanabilir ekrana mükemmel şekilde ayarlanmış akıcı, yüksek kaliteli görseller ve ultra hızlı tepki süreleri sağlar.

Yepyeni büyük ekran sürükleyici oyun deneyimi, HONOR’un karşılıklı fayda sağlayan bir ekosistem yaratma yolculuğunda bir başka önemli ilerlemeyi temsil ediyor ve katlanabilir cihazları ana akıma entegre etme konusunda ön sıralarda yer alıyor. Asphalt 9: Legends’ın PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR’ye uyarlanması, disiplinlerarası inovasyonun bir örneği olarak öne çıkıyor. Bu ortaklığın başarısı, katlanabilir yazılım ekosisteminin benimsenmesinin gelecekteki görünümüne ışık tutuyor.

 

Optimize edilmiş Asphalt 9: Legends, Şubat 2024’te HONOR Magic V2 ve PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR için Google Play’de oyun tutkunlarıyla buluşuyor. HONOR Magic V2 Serisinin tüm kullanıcıları, bu yükseltilmiş sürükleyici oyun deneyiminin keyfini ilk kez katlanabilir bir telefonda çıkaracak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-bulancak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu