Haber

Demi Lovato’dan itiraflar

Yıllardır bağımlılığıyla mücadele eden ve 2018 yılında aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle hastaneye kaldırılan müzisyen Demi Lovato, zor günlerini geride bıraktı.

“Aramızda büyük bir çekim var”

Lovato, bir süredir aşık olduğu Jordan Lutes ile hayatında yeni bir sayfa açtı. müzisyen, “Aramızda büyük bir çekim var ve birlikte çok eğleniyoruz.”Jordan Lutes’i görür görmez hemen arkadaşlarına mesaj atıp ne kadar çekici olduğunu anlattığını itiraf etti.

Demi Lovato

Demi Lovato, 17 yaşındayken tanıştığı ünlü oyuncu Wilmer Valderrama’dan 6 yıllık birlikteliğin ardından ayrıldı. İkilinin Lovato reşit olmadan önce tanıştıkları ve Lovato reşit olduktan sonra sevgili oldukları biliniyor. Uzun yıllar devam eden ve evlilikle bitmesi beklenen ilişki ayrılıkla sona erdi. Ünlü müzisyen artık geriye dönüp baktığında o geçmiş günlere büyük bir pişmanlık duyuyor.

baba sorunu

Ailevi sorunlardan, özellikle de babasıyla olan bağından dolayı kendinden büyük erkeklere ilgi duyduğunu itiraf eden Demi Lovato, artık bu sorunun üstesinden geldiğini söyledi.

“İğrenç”

ünlü müzisyen “Sanırım artık bunu aştığımı gösteren birkaç işaret var. Aslında benimle aynı yaşta olan bir partnerle birlikteyim. Ve onunla çok sağlıklı bir ilişkim var. Çıktığım günlere bakıyorum. yaşlı erkekler ve bence ‘bu iğrenç'”söz konusu.

sarioglan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu